“Ogre/Sāga 97″ ceturtdaļfinālā ar cieņu piekāpjas “Kurbadam”

Vakar sezona noslēdzās Latvijas Hokeja čempionāta Virslīgas debitantei “Ogrei/Sāgai 97″, kas Vidzemes ledus hallē ceturtdaļfināla sērijas trešajā spēlē tikai pagarinājumā ar 5:6 piekāpās “Kurbadam”, sērijā zaudējot ar 0:3.

Arī sērijas otrajā mačā “Ogres/Sāgas 97″ jaunie puiši titulētajiem pretiniekiem zaudēja tikai papildlaikā un arī ar 5:6. Sērijas trešā spēle bija ne mazāk spraiga. Pēc tam, kad 5.minūtē mača rezultātu ar precīzu metienu atklāja Aleksejs Širokovs (1:0), “Ogre/Sāga 97″ ātri vien atbildēja ar diviem vārtu guvumiem – Eduarda Fjodorova un Ērika Žohova piespēles vārtu guvumā pārvērta Roberts Baranovskis (1:1), bet Dmitrija Seļutina un Oļega Šišļaņņikova piespēles – Emīls Potāpovs (2:0). Līdz pirmajam pārtraukuma pretinieki pēc Mārča Zemberga un Aleksandra Macijevska veiksmes uzbrukumā spēja atgūt vadību – 3:2. Otrajā trešdaļā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem – uz Emīla Potāpova rezultatīvu metienu ar to pašu atbildēja Jānis Straupe – 3:4.

Pēdējā perioda sākumā Ēriks Žohovs, kuram asistēja Eduards Fjodorovs un Eduards Hugo Jansons, vēlreiz panāca izlīdzinājumu (4:4). 54.minūtē Gatis Gricinskis kārtējo reizi vadībā izvirzīja “Kurbadu” (5:4), tomēr jaunie “Ogres/Sāgas 97″ hokejisti spēja gūt vēl vienus vārtus – 58.minūtē Emīls Potāpovs iemeta savu jau trešo golu šajā spēlē – 5:5. Viņam asistēja Dmitrijs Seļutins un Erlends Kļaviņš. 10 minūtes garā papildlaika pašā izskaņā uzvaras vārtus “Kurbada” labā ar soda metienu guva Edgars Brancis.

Fotogalerija: ŠEIT

Līdz ar to “Ogres/Sāgas 97″ hokejistiem viņu debijas sezona noslēgusies, bet “Kurbadam” varam vēlēt veiksmi pusfinālā – cīņā ar spēcīgo “Liepāju”.

This entry was posted in Bez tēmas. Bookmark the permalink.

Leave a Reply