“Ogre/Sāga 97″ tikai pagarinājumā zaudē “Kurbadam”

Vakar Vidzemes ledus hallē notika Latvijas Hokeja čempionāta ceturtdaļfināla sērijas otrā spēle starp komandām “Ogre/Sāga 97″ un HK “Kurbads”. Jaunie “Ogres/Sāgas 97″ hokejisti pašaizliedzīgi cīnījās visu spēles pamatlaiku, kas noslēdzās neizšķirti, bet piekāpās “Kurbadam” pamatlaikā – 5:6 (2:1, 2:4, 1:0, 0:1). Sērijā līdz trim uzvarām HK “Kurbads” izvirzījies vadībā ar 2:0.

Sērijas otrajā spēlē rezultātu atklāt izdevās “Ogres/Sāgas 97″ puišiem – 8.minūtē Juliāna Misjus un Roberta Baranovska piespēles vārtu guvumā pārvērta Eduards Hugo Jansons – 1:0. Lai arī “Kurbads” Jāņa Straupes personā ātri vien panāca neizšķirtu (1:1), pirmo trešdaļu ar 2:1 uzvarēja “Ogre/Sāga 97″ – 18.minūtē vārtus guva Ēriks Žohovs, kuram asistēja Juliāns Misjus un Maksims Rešetņikovs.

Otrais periods sākās ar “Kurbada” veiksmi uzbrukumā – Edgars Apelis jau otro reizi atjaunoja neizšķirtu – 2:2. 27.minūtē ar vārtu guvumu izcēlās “Ogres/Sāgas 97″ uzbrucējs Juliāns Misjus, kuram piespēlēja Ēriks Žohovsn Roberts Baranovskis – 3:2. Pretinieki uz to drīz vien atbildēja ar diviem vārtu guvumiem – Edgars Brancis un Jurijs Kļujevskis pirmo reizi vadībā izvirzīja “Kurbadu” (4:3). 35.minūtē savus otros vārtus šajā mačā guva Jansons, kurš izmantoja Ērika Žohova un Emīla Potāpova piespēles (4:4), tomēr pēc otrās trešdaļas vienu vārtu pārsvars pretiniekiem, kuru rindās ar vārtu guvumu izcēlās Jānis Straupe – 5:4.

Pēdējā periodā tika gūti tikai vieni vārti – pēc Dmitrija Seļutina un Emīla Potāpova piespēlēm rezultatīvs bija Oļegs Šišļaņņikovs, pēc kura metiena “Ogre/Sāga 97″ 42.minūtē atjaunoja neizšķirtu – 5:5. Tā kā pamatlaikā spēles uzvarētāju neizdevās noskaidrot, sākās 10 minūšu pagarinājums, kura 2.minūtē uzvaras vārtus “Kurbada” labā iemeta Pauls Zvirbulis, ļaujot savai komandai svinēt panākumu ar 6:5, bet sērijā līdz vienas komandas trim uzvarām izvirzīties vadībā ar 2:0.

Fotogalerija: ŠEIT

Sērijas trešais mačs Vidzemes ledus hallē notiks sestdien, 14.martā, pulksten 15:30, bet ceturtais un piektais, ja tādi būs nepieciešami, notiks 15. un 17.martā turpat.

This entry was posted in Bez tēmas. Bookmark the permalink.

Leave a Reply